مثل علیرضا جهانبخش نقاط قوت و ضعف خود را یادداشت کنید

اخبار

مثل علیرضا جهانبخش نقاط قوت و ضعف خود را یادداشت کنید

همیشه یک آدم موفق هدف هایی دارد که برای رسیدن به هدف هایش باید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد و آن ها را بهبود بخشد. علیرضا جهان بخش هم یکی از این افراد بوده است.بهترین روش بهبود این نقاط نوشتن آن ها است.نوشتن این نقاط سه چیز در بر دارد:

۱- می پذیریم که ما این نقاط صعف را داریم، این مرحله شاید سخت ترین مرحله باشد…

۲- وقتی مرحله ی پذیرفتن انجام شد نوبت به مرحله ی پیدا کردن راه حل می رسیم که بهترین روش ممکن خواهید توانست راه حل خودتون رو پیدا کنیم.

۳- بعد از پیدا کردن راه حل نوبت به اجرای اون راه کار است.پس کمربنداتون رو سفت ببندید و اماده بشید برای پیشرفت و نزدیک تر شدن به هدفتون.

علیرضا جهانبخش را تیمهای برتر هلند نشانه گرفته اند. او حالا سری بین سرها پیدا کرده و در سرزمین لاله ها برای خود به بازیکنی تاثیرگذار تبدیل شده است.

حالا ببینیم علیرضا جهان بخش فوتبالیست معروف چه طور از این تکنیک استفاده کرده است.

به گزارش “ورزش سه” نایمخن از حضور جهانبخش خوشحال است و البته علاقمند به ادامه همکاری با او. از جهانبخش اما خاطراتی جالب هم در دست است: نوشته هایی از دوران حضورش در تیم ملی جوانان.

اکبر محمدی از او و سایر بازیکنان تیمش می خواست تا بعد از هر بازی، نقاط ضعف و قوت خود را آنالیز کنند و با دست خط خودشان تحویلش بدهند. همین روش کاری که از سوی محمدی مورد استفاده قرار می گرفت در شکوفایی استعداد جهانبخش در هلند و تیم ملی نقش بسزایی ایفا کرد.

 

 

مهندس احمد سلام مشاور برتر موسسه کنکور آسان است
برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره‌های
۴۰ ۹۶ ۴۰ ۶۶ – ۰۲۱
۳۸۸۹ ۷۵۲ ۰۹۱۲
۰۹۱۲۸۳۷۵۷۴۷
تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات
چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنیم

چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟ یکی از دغدغه های داوطلبان کنکوری در گروه های آزمایشی ریاضی و تجربی درس فیزیک میباشد درسی استدلالی و نیز محاسباتی که اکثر دانش آموزان از آن هراس دارند و معمولا درصد پایینی در آن کسب میکنند. اما نکاتی ساده و کاربردی وجود دارد …

اسلایدشو
نکات طلایی مطالعه برای کنکور ( بخش سوم )

نکات طلایی مطالعه برای کنکور ( بخش سوم ) نکات طلایی مطالعه برای کنکور – بهترین روش نشستن برای درس خواندن یکی دیگر از نکات مطالعه برای کنکور، بهترین روش نشستن برای درس خواندن می باشد. نشستن صحیح هنگام مطالعه برای همه داوطلبان به ویژه افرادی که زیاد مطالعه می …

اسلایدشو
نکات طلایی مطالعه برای کنکور ( بخش دوم )

نکات طلایی مطالعه برای کنکور ( بخش دوم ) کیفیت هوای تنفسی: کیفیت هوای تنفسی مکان مطالعه برای کنکور، هم از نظر ایجاد نشاط و هم از لحاظ فراهم آوردن موجبات کسالت خیلی مهم است. تنفس در اتاق در بسته که هوا به قدر کافی در آنجا وجود ندارد، باعث …

تماس تلفنی