یافتن استعدادهای کنکوری

اخبار

مقاله ای درباره یافتن استعدادها از کنکورنیوز

امروز میخوام خلاصه و مفید به موضوع مهمی اشاره کنم اونهم کشف استعداد واقعیتون! ببینید من میدونم همه ی شما دوستان میخواید بهترین رشته و بهترین دانشگاه رو قبول بشید و ایشالا با تلاش و کوشش این اتفاق میفته! اما باید یکسری مسائل رو هم در نظر گرفت.

تا حالا فکر کردین اگه اون رشته ای رو که میخواین قبول شین خدای نکرده قبول نشین چی کار میخواید بکنید!؟؟

متاسفانه باید بگم درصد کمی از افرادیکه در کنکور شرکت میکنند به رشته ی دلخواه میرسند و بقیه هم دو راه بیشتر ندارند یا باید پشت کنکور بمونن و دوباره تلاش کنند یا اینکه رشته ای رو انتخاب کنن که تا قبل از اون هیچ شناختی ازش ندارند.

من نمیخوام نا امیدتون کنم یا انرژی منفی بدم ولی دوستان عزیز بیایید واقع بین باشیم! یک انسان موفق باید همه ی احتمالات رو در نظر بگیره و بدونه برای هر اتفاقی که در زندگیش میفته چه کار باید انجام بده!

اما نگران نباشید..امروز یه سری راه حل بهتون پیشنهاد میکنم تا کمتر دچار مشکل بشید. اول اینکه سعی کنید همینطور که دارید برای کنکور درس میخونید در زمانهای استراحت درباره ی رشته ها تحقیق کنید.

ببینید بازار کارشون چطوره؟ درآمدشون چطوره؟ اصلا با روحیات شما سازگاره یا نه؟

دوم اینکه هر کسی خودشو بهتر میشناسه! بشینید ببینید استعداد واقعیتون چیه!؟ واقعا به چه کاری علاقه مند هستین؟! نگید اگه برم این رشته ای که علاقه دارم درامد و کلاسش پایینه خب نمیرم. شما وقتی در رشته ای موفق میشید که بهش علاقه و عشق داشته باشین وگرنه کلاس کار یا نگاه جامعه به اون رشته هیچ تاثیری نداره اگه رشتتونو دوست داشته باشین.

در آخر اینکه سعی کنید بهترین رشته ی ممکن رو با توجه به رتبه ، خلقیات ، روحیه و علاقتون انتخاب کنید تا بتونید فرد مفیدی برای مملکت باشید.

مهندس احمد سلام مشاور برتر موسسه کنکور آسان است
برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره‌های
۴۰ ۹۶ ۴۰ ۶۶ – ۰۲۱
۳۸۸۹ ۷۵۲ ۰۹۱۲
۰۹۱۲۸۳۷۵۷۴۷
تماس بگیرید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات
چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنیم

چگونه فیزیک کنکور را ۱۰۰ بزنیم؟ یکی از دغدغه های داوطلبان کنکوری در گروه های آزمایشی ریاضی و تجربی درس فیزیک میباشد درسی استدلالی و نیز محاسباتی که اکثر دانش آموزان از آن هراس دارند و معمولا درصد پایینی در آن کسب میکنند. اما نکاتی ساده و کاربردی وجود دارد …

اسلایدشو
نکات طلایی مطالعه برای کنکور ( بخش سوم )

نکات طلایی مطالعه برای کنکور ( بخش سوم ) نکات طلایی مطالعه برای کنکور – بهترین روش نشستن برای درس خواندن یکی دیگر از نکات مطالعه برای کنکور، بهترین روش نشستن برای درس خواندن می باشد. نشستن صحیح هنگام مطالعه برای همه داوطلبان به ویژه افرادی که زیاد مطالعه می …

اسلایدشو
نکات طلایی مطالعه برای کنکور ( بخش دوم )

نکات طلایی مطالعه برای کنکور ( بخش دوم ) کیفیت هوای تنفسی: کیفیت هوای تنفسی مکان مطالعه برای کنکور، هم از نظر ایجاد نشاط و هم از لحاظ فراهم آوردن موجبات کسالت خیلی مهم است. تنفس در اتاق در بسته که هوا به قدر کافی در آنجا وجود ندارد، باعث …

تماس تلفنی